Prihlásenie

Meno

HesloNieste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zaslanie nového
Kliknite sem.

Kto je on-line

· Hostia on-line: 1

· Členovia on-line: 0

· Registrovaných členov: 1
· Najnovší člen: ipm

O hre TMUF

Trackmania United Forever

Jeden z najzábavnejších závodov prináša v módoch pre jedného i viac hráèov súperenie nieko¾kých miliónov pretekárov. Trackmania United Forever je koneènou podobou, ktorá ponúka nespoèetne vylepšení a inovácií. Táto verzia v sebe spojuje všetky prostredia z celej série a prináša bohatú kampaò pre jedného hráèa so štvoricou rôznych režimov a 265 rozmanitými traami so vzrastajúcou namáhavosou.

Preháòajte sa ohromujúcou rýchlosou na tých najve¾kolepejších tratiach dneška. Množstvo obrích skokov, sluèiek, ostrých serpentín, turbo zrých¾ovaèov, prekážok, mantinelov a rámp. Každá tra ponúka nový a intenzívny zážitok prinášajúci vzrušujúce pretekanie v móde pre jedného i viac hráèov.

 

TrackMania je jednou z najpopulárnejších automobilových závodných hier na svete, milovanou miliónmi príležitostných i skúsenejších fanúšikov závodných hier. S TrackManiou môžte šoférova v ohromných rýchlostiach na neuveritelných tratiach tvorených skokmi, lopingami, zrýchlovaèmi a kopou iných bláznivých konštrukèných prvkov. Hra ponúka perfektný editor tratí, v ktorom môžete vytvára vaše vlastné trate zo stoviek rôznych konštrukèných blokov, umožòuje takmer nekoneèné opakované hranie. Ïaleko od ažkých simulácií riadenia.... TrackMania je založená na zábavnom a ve¾kolepom závodení, práve preto je hra uznávaná širokým okruhom hráèov každého veku a schopností. Neuverite¾ný grafický engine, presné riadenie a sila závodov sú tým, èo umožnilo uèini ohromujúci vstup medzi konkurenèné elektronické športy. V roku 2006 bola TrackMania spoloène s Warcraft 3, Counter-Strike a Pro Evolution Soccer oficiální disciplínou prestížneho Electronic Sports World Cup.      ...a stále je oficiálnou disciplínou.


TrackMania United Forever prináša do série dôležité veci - viac než sto nových stavebných blokov, 7 prostredí s vylepšenou grafikou, schopnos hra v 3D (3D  okuliare pribalené k hre) pre maximalizáciu vzrušenia z rýchlosti a nový zjednodušený editor tratí, 4 herné módy vrátane preslávenej akrobácie, viac nápaditý Media Tracker k vytváraniu najbláznivejších herných videí vôbec... TrackMania United Forever je rozhodne hra, ktorú by nemal nikto od roku 2008 na PC prepás!

 

Zopár výrokov:

 

"Tucty neskonale chytlavých tratí, fantastická online podpora a nìkolik novinek v herním systému zpùsobí, že se dalšího závodu zaènete dožadovat ihned poté, co dokonèíte ten pøedchozí."
Gamespot

"Rychlé a návykové akèní závodìní spoleènì s dùmyslnými módy puzzle a plošiny dìlá z TrackManie unikát mezi závodními hrami na PC."
IGN

"...získáte závodní hru, která vám bude vracet vaši investici i mìsíce po jejím zakoupení."
Play Magazine

"...jeden z nejvýznamnìjších modelù online hraní, které online hraní kdy spatøilo."
Edge (UK)

"...nevadnoucí krása TM by mìla být všem jasná. Kdykoliv zavøu oèi, spatøím mihotající se modrou oblohu a oslnivou záplavu barev - ano, dìti, to proto že se mi vypálila do sítnice. TrackMania United je oficiálnì naprosto skvìlá."
PC Zone (UK)

"Tato fantastická závodní hra od Nadea potìší každého fanouška i hráèe, kteøí rádi vytváøí vlastní obsah. Tak by v budoucnu mohl vypadat zpùsob, jak høe zajistit dlouhou životnost"
Gamestar (GER)

"TMu je skuteènì nádherná (mùžeme dokonce øíct, že výjimeèná) a hrát ji je neskuteènì zábavné."
Joystick (FR)

 

TrackMania United Forever je:
Zábavná a šialená závodná hra, pôvodná TrackMania... navždy.
Vylepšený grafický engine, ktorý obsahuje schopnos hrania s 3D okuliarmi pre ešte väèší herný zážitok.
Ešte viac tratí a ïalších herných módov, pozoruhodné "akrobacie" kampaò pre jedného hráèa s 25 urèenými trami a módom "Pohár" pre viac hráèov.
Schopnos hrania s hráèmi TrackManie Nations, èo je bezplatná verzia TrackManie urèená k sútažiam a oficiálnej disciplíne ESWC (Electronic Sports World Cup).
Viac ako 200 tratí, mimo oficiálnych, pripravených pre bezplatné priame sahovanie.
Zjednodušený editor tratí s takmer 140 úplne novými blokmy pre intuitatívne vytváranie najbláznivejších konštrukcií tratí!
Rozšírený zoznam priate¾ov pomáha hráèom zosta v kontakte.
Aktualizovaná a vylepšená infraštruktúra, špeciálne venovaná hráèskej komunite a zdie¾ania obsahu. Trate, autá a videá vytvorené hráèmi sú tak dosažitelné v nieko¾ko málo kliknutiach bez opoustenia hry!


Minimálne požiadavky:
OS: Windows 2000/XP/Vista
CPU: 1.6 GHz CPU
RAM: 256 MB RAM
GPU: 3D accelerator 16 MB DirectX 9.0c compatible
HDD: 1.5 GB Disk space
Iné: DirectX 9.0c

 

Žáner: Automobilové závody
Vývojáø: Nadeo
Vydavatel: Focus Home Interactive
Distributor: HYPERMAX
Website: www.tm-united.com
Datum vydání: 25.èervna /júna/ 2008 (CZ/SK)
PEGI: 3+
Formát: PC DVD-ROM

 

Zdroje: abcgames.sk, forever.trackmania.cz, trackmania.cz

Komentáre

Zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prví, kto vloží svoj komentár.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenie

Hodnotiť môžu iba prihlásený užívatelia.

Prosím prihláste saalebo sa zaregistrujte pre možnosť hodnotenia.

Zatiaľ nikto nehodnotil.
Vygenerované za: 0.28 sekúnd
55,329 návštev