Prihlásenie

Meno

HesloNieste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zaslanie nového
Kliknite sem.

Kto je on-line

· Hostia on-line: 1

· Členovia on-line: 0

· Registrovaných členov: 1
· Najnovší člen: ipm

Live For Speed

Návod na základné úpravy auta.

Návod na základné úpravy auta.Problém väèšiny ¾udí je ako si upravi setup k svojmu jazdnému štýlu. Pokia¾ máte setup, o ktorom si myslíte, že je rýchly, ale neviete jak ho upravi, aby bol dokonca ešte lepší. Vítajte v úvode k setupom. Tento manuál vám pomôže pochopi základy konštrukcie nastavení auta a jeho vývoj.

ZákladyPrečítané: 384
Čítať
O LFS
Live for Speed je malý vývojárský tím, ktorého cie¾om je vytvori najlepší online závodný simulátor, ktorý by mohol dokáza to, èo poker online hry dokázali v hernej sfére. Celý projekt LFS pozostáva z 3 èastí, momentálne je vo fázi S2. Tvorcovia sa snažia hráèom poskytnú vzrušujúce a zábavne preteky simulovaním všetkých aspektov z reálnych závodov. V LFS sú rozlièné prostredia okruhov a autá, ktoré môžete ¾ubovo¾ne nastavova vo virtuálnej garáži.
Prečítané: 121
Čítať
Recenzia na LFS od pcgamer.sk
Live for speed je závodní simulace, která je rozdìlená na tøi verze. Ta první demo verze zde máte na výbìr 3 vozy èímž jeden z nich je BMW formule a 1 tra + Car Park. Potom existujou verze S1 a S2. Verze S1 je taková polovièní verze. Máte zde pøístupnou polovinu aut a polovinu tratí vymožeností atd. V S2 verzi máte na výbìr všechny tratì a vozy a také detailní nastavení hry a multiplayer v plné palbì. LFS taky oplíva výborným jezdeckým modelem a realistickou jízdou, také dost záleží na nastavení vozidla, paliva v nádrži a opotøebení gum...
Prečítané: 119
Čítať
Štatistiky
rss-feed-icon · Články a návody
Celkom článkov:3
Celkom videní:624
Najčítanejšie: Návod na základné úpravy auta. [ 384 ]

Hľadať vo všetkých článkoch:
Vygenerované za: 0.25 sekúnd
56,023 návštev