Prihlásenie

Meno

HesloNieste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zaslanie nového
Kliknite sem.

Kto je on-line

· Hostia on-line: 1

· Členovia on-line: 0

· Registrovaných členov: 1
· Najnovší člen: ipm

Trackmania United Forever

O hre TMUF
TrackMania je jednou z najpopulárnejších automobilových závodných hier na svete, milovanou miliónmi príležitostných i skúsenejších fanúšikov závodných hier. 

 

Trackmania United Forever je koneènou podobou, ktorá ponúka nespoèetne vylepšení a inovácií. Táto verzia v sebe spojuje všetky prostredia z celej série a prináša bohatú kampaò pre jedného hráèa so štvoricou rôznych režimov a 265 rozmanitými traami so vzrastajúcou namáhavosou.


Preháòajte sa ohromujúcou rýchlosou na tých najve¾kolepejších tratiach dneška. Množstvo obrích skokov, sluèiek, ostrých serpentín, turbo zrých¾ovaèov, prekážok, mantinelov a rámp. Každá tra ponúka nový a intenzívny zážitok prinášajúci vzrušujúce pretekanie v móde pre jedného i viac hráèov.
Prečítané: 114
Čítať
Recenzia TMUF od sector.sk

Plusy: grafické spracovanie, hudba a zvuky, chyt¾avá hrate¾nos, množstvo tratí, nápaditos, editor tratí, odlišné autá, ma¾ovanie áut, multiplayer, príjemne uletené.

Mínusy: obèas vás privádza do šialenstva, obtiažnos,  mierny stereotyp

 

Hodnotenie: 8,5 z 10

 

Opä k nám dorazili arkádové závody svojského štýlu snažiace sa nájs skôr svoj smer, ako ís už vyšliapanými cestami realistických èi rýchlych arkádových racingov plných deštrukcie. Cesta TrackManie je iná ako tie, èo už poznáte a èaká iba na to, kedy sa po nej vydáte.

Prečítané: 104
Čítať
Štatistiky
rss-feed-icon · Články a návody
Celkom článkov:2
Celkom videní:218
Najčítanejšie: O hre TMUF [ 114 ]

Hľadať vo všetkých článkoch:
Vygenerované za: 0.13 sekúnd
56,032 návštev